Корисне | EXTHERM

Корисне

Електротехнічний “Оскар”

25 вересня 2018

На початку вересня вresearch paper online м Одеса пройшла виставка Електроніка та енергетика 2018. У ній брало участь понад 40 компаній з усієї України, які успішно працюють на електротехнічному ринку це українські представництва світових брендів а також українські компанії.

Читати повністю 

 how do plagiarism checkers work


Нагревательні кабелі з тефлоновою ізоляцією або тефлонова тепла підлога

28 серпня 2018

Матеріал ізоляції гріючих жил FEP (TEFLON) один з найбільш температуростійких і безпечних матеріалів застосовуваних у виготовленні нагрівальних кабелів для електричної теплої підлоги. EXTHERM – супернадійна тепла підлога з Німеччини.

Читати повністю 


Скільки коштує система сніготанення?

30 квітня 2018

 

Кінцева вартість системи сніготанення прямо залежить від площі покрівлі. Важлива і протяжність водовідвідних труб (відсотків) і кількість жолобів.

Читати повністю   

 


Системи сніготанення: пристрій і робота

15 квітня 2018

Сучасні системи сніготанення є конструкцією з внутрішнім підігрівом у вигляді елементів, що нагріваються. За своєю будовою вони мають деяку схожість з покрівельної системою, яку встановлюють по краю даху

Читати повністю

 

 


Що всім потрібно знати про відмінності електричної теплої підлоги від водяної?

31 березня 2018

Для початку розглянемо технологічні особливості роботи теплої підлоги:

Як працює электрична тепла підлога?

Нагрівання приміщення за допомогою електронагрівальних систем виконується за допомогою дроту, що має струмопровідні жили з високим опором. Укладання здійснюється в шар плиткового клею або стяжку.

Читати повністю

 


Які проблеми ви можете  вирішити  встановленням системи теплої підлоги?

10 березня 2018

Як тільки тепла підлога з’явилася на ринку вони, швидше за все, були предметом розкоші, ніж явною необхідністю. На сьогодні, їх може дозволити собі будь-який власник квартири, або великого будинку, як один з доступних джерел тепла.

Читати повністью