Що таке тепла підлога | EXTHERM

Що таке тепла підлога

 Які проблеми ви можете  вирішити  встановленням системи теплої підлоги?

Як тільки тепла підлога з’явилася на ринку вони, швидше за все, були предметом розкоші, ніж явною необхідністю. На сьогодні, їх може дозволити собі будь-який власник квартири, або великого будинку, як один з доступних джерел тепла.

Переохолодження в період міжсезоння.У зв’язку зі зміною сезонів,  часто дуже рано відключають загальне опалення, коли організм, ще звик до тепла, а в квартирі або будинку вже занадто холодно, є велика ймовірність підхопити застуду, або просто відчувати почуття дискомфорту через перепад температур. Включати обігрівачі не варіант, це дорого і тепло буде тільки біля самого каміна або джерела тепла, в такому випадку теплі підлоги прийдуть на допомогу, забезпечуючи тепло у всьому приміщенні.

Здоров’я дітей. Якщо в будинку є маленькі дітки, то тепла підлога Вам просто необхідна. Дитина завжди зможе ходити босоніж по всьому будинку, гратися в різних місцях оселі, а Ви в свою чергу будете спокійні за її здоров’я.

Підвищена вологість в санвузлі. В санвузлах часто розбризкується вода, що створює випаровування і вогкість. Тепла підлога може забезпечити постійну чистоту і сухість кахелю, тим самим позбавивши ваш будинок від цвілі й вогкості.

Кімнатні капці. Тепла підлога послужить особливою знахідкою,  для тих, хто живе на перших поверхах або в будинку, де часто доводиться утеплювати підлогу. Ймовірно ви навіть відмовитеся від кімнатних капців, і   будете із задоволенням ходити босоніж.

Основне опалення. Квартири є різні, бувають дуже холодні, вологі, в основному споживачі скаржаться на старі будинки, в яких не утеплені стіни. За допомогою нагрівальних матів і кабелів можна вирішити цю проблему, встановивши в  оселі теплу підлогу

Встановивши у себе в будинку теплу підлогу,  ви зможете значно заощадити на опаленні, що важливо  не тільки в зимовий період.Комфортна і за приємною ціною тепла підлога, послужить Вам і вашим близьким довгі роки і буде справжнім незамінним, теплим помічником.