Тефлонова тепла підлога. Що це? | EXTHERM

Нагревательні кабелі з тефлоновою ізоляцією або тефлонова тепла підлога

Кабельна електрична тепла підлога найбільш поширений варіант підігріву підлоги. Будь то нагрівальний кабель або нагрівальні мати. Якості ізоляційних оболонок використовуються всілякі ізоляційні матеріали, які виконують ту чи іншу функцію при експлуатації.Нагрівальний кабель який використовується для встановлення теплої підлоги це кабель, який перетворює електроенергію в теплову.

Якості нагрівального елементу всередині кабелю знаходиться нагрівальна жила. Нагрівальна жила може виготовлятися з різних сплавів металів з високим електричним опором.

Найчастіше з міді з нікелевим покриттям, сталі, або ніхрому. Для ізоляції застосовуються такі матеріали як слюда, скловолокно, фторополімери (Тефлон), кремнийорганічна гума. За нагрівальною жилою слідує екрануюче обплетення. Воно може бути алюмінієвим або мідною.Оболонка кабелю, найчастіше виробляється з полівінілхлориду

Так що ж являє собою тефлон і чому його використання в обігріві так значно.
Тефлон марки FEP – має високі технічні характеристики, тому часто використовується в якості теплоізоляційного матеріалу в теплових системах.
Основні характеристики
Тугоплавкий (не деформується навіть при температурі 200-270С).
Діелектричні властивості (блокує струм).
Еластичний і стійкий до кислот.
Ці властивості тефлону, роблять його стійким до зовнішніх впливів, відповідно і предмети, в яких він застосовується.
Тепла підлога з тефлоновим ізоляцією, має високий робочий ресурс, тривалий термін експлуатації, стійкий до пошкоджень і стійкий до зовнішніх впливів. Кабелі з подібним видом ізоляції здатні істотно зменшити витрату електроенергії, відповідають вимогам міжнародних стандартів і коштують порівняно недорого.
Іншими словами якщо з якоїсь причини вас затопили сусіди, або сталося будь-яке інше подія за участю води, то тепла підлога не втратить свою працездатність, і після повного висихання, продовжить радувати вас теплом і комфортом.
Тефлонова ізоляція в теплих підлогах – це сучасні технології, які створюють комфортний мікроклімат вашого будинку.