Електротехнічний "Оскар" | EXTHERM

Електротехнічний “Оскар”

На початку вересня в м Одеса пройшла виставка Електроніка та енергетика 2018. У ній брало участь понад 40 компаній з усієї України, які успішно працюють на електротехнічному ринку це українські представництва світових брендів а також українські компанії.buy research paper hook up case

 


free check for plagiarism
ТМ EXTHERM також представила свою продукцію – нагревательні мати  ET ECO и нагревательні кабелі ET ЕСО  в тефлоновій ізоляції.

 

Провідні менеджери Володимир та Кирило провели семінар для всіх бажаючих більш детально познайомитися з продукцією ТМ EXTHERM. Хлопці відповіли на питання про тефлонову теплу підлогу Extherm, розповіли основні принципи продажу, і виділили ключові переваги тефлонової теплої підлоги.

 

В рамках виставки електротехнічний журнал «Електроблюз» підвів підсумки рейтингу кращих готових рішень і нагородив переможців призами «Камертон якості» в декількох номінаціях. Церемонія нагородження відбулася на борту теплохода «Хаджибей». Не дивлячись на не на жарт розбушувалась злива, на палубі теплохода панувала дружня і чудова атмосфера. Десятки гостей стали учасниками своєрідного електротехнічного «Оскара».

 

Торгова марка EXTHERM перемогла в Номінації № 1 «Кращий продукт на ринку теплої підлоги України». Серед торгових марок, представлених в Україні, Extherm, за версією «Електроблюза», є найоптимальнішою, оскільки поєднує в собі якість, надійність та прийнятну ціну. А що ще, власне кажучи, споживачеві треба?