Скільки коштує система сніготанення? | EXTHERM

Скільки коштує система сніготанення?

Кінцева вартість системи сніготанення прямо залежить від площі покрівлі.

Важлива і протяжність водовідвідних труб (відсотків) і кількість жолобів.

На вартість системи впливає і поверховість будинку, і особливості даху.

Від виду системи також залежить її вартість, тобто система може бути повністю або частково автоматизована. Її оснащення може різнитися типом кабелю і іншими технічними характеристиками.

Якщо Ви хочете знати, скільки, хоч приблизно буде коштувати таке задоволення, ми рекомендуємо Вам робити проміжний розрахунок виходячи з довжини жолобів водозбору і протяжності труб.

Орієнтовна ціна 1 м / п оснащення становить близько 80 грн (Нагрівальний кабель ET TCO), якщо системою сніготанення буде обладнуватися кромка даху, то виходити потрібно з вартості приблизно в 100 грн за м / п. Ціна комплекту системи з автоматичним регулюванням, куди входить контролер і датчик буде коштувати близько 3-4,5 тис. Грн.

Не варто лякатися від таких цифр, адже робота системи гарантовано окупиться приблизно за одну зиму, так як тут в першу чергу йде упор на економію електроенергії.

Вартість монтажу системи сніготанення в більшості випадків становить 20% від усієї вартості придбання необхідного обладнання. Загальна вартість споживаного системою електрики суттєво відрізняється і прямо залежить від того чи має вона автоматику.

Нові автоматизовані системи сніготанення приводяться в дію тільки в разі потреби і то при зовнішній температурі близько +2, -8 °, і тільки в тому випадку, якщо на датчик автомата потрапляє волога, що сигналізує про те, що можливо обмерзання даху і скупчення на ній снігу .

Саме робота автоматизованої системи функціонує не більше місяця на рік, що істотно заощаджує спожите електрику.

Системи, які не обладнані автоматикою НЕ економні, так як споживають значно більше електроенергії. Таким чином можна помітити що збитки на оплату електроенергії збільшуються в рази. Виходячи зі спостережень, така система споживає в 6-7 разів більше електроенергії. Яку систему вибрати для свого будинку вибирати, звичайно ж, Вам.