Захист від замерзання трубопроводів | EXTHERM

Захист від замерзання трубопроводів

Загальний опис

защита от замерзания трубопроводовВ умовах холодного клімату трубопроводи, що транспортують воду, паливо або інші рідкі продукти, потребують обігріву для запобігання промерзання або забезпечення постійної температури транспортування. Теплоізоляція, сама по собі, не здатна захистити трубопровід від промерзання. Найбільш ефективним способом підтримання температури продукту, що транспортується є електрообігрів за допомогою резистивних нагрівальних кабелів.

131-01Вибір нагрівального кабелю визначається температурою, до якої необхідно нагріти продукт і / або діапазоном температур, який необхідно підтримувати. Використовуються нагрівальні кабелі  серії ЕТТ ECO, терморегулятори і датчики OJ Electronics.

Апаратура для нагрівання і підтримання температури трубопроводів

truboprr_appДатчики, які розташовані на трубопроводі, передають дані на терморегулятор. При падінні або збільшенні встановленої температури, терморегулятор включає систему обігріву, кабель починає нагріватися та виділяти тепло – це дозволяє підтримувати потрібну температуру рідини, що транспортується. Застосування даної технології робить систему нагріву максимально економічною. Система може працювати повністю автономно, без участі людини. Використовуються терморегулятори і датчики OJ Electronics.