Теплый пол EXTHERM - системы теплых полов из Германии

Продукція

Нагрівальні мати
Нагрівальний кабель
термостаты, метеостанции
Термостати, метеостанції

Снеготаяние площадок
Системи сніготанення для сходинок та відкритих площ
Снеготаяние кровель
Сніготанення для покрівель та водостоків
защита труб
Захист від замерзання трубопроводів
защита фундаментов
Підігрів фундаментів промислових  холодильників

защита от замерзания антенн
Захист від обмерзання антен

Електрична тепла підлога і системи кабельного обігріву

Епоха батарей підійшла до завершення, радіатори центрального опалення і переносні обігрівачі показали свою неспроможність в забезпеченні безперебійного підігріву приміщення і збереження константного рівня температури. Тепла підлога під плитку – електричний метод прогріву кімнати, який вже зарекомендував себе як гідна альтернатива стандартному радіаторному способу. Своєю практичністю він підкорив європейські міста, де в більшості жителів є приватні будинки які потребують власну, незалежну від інших систему обігріву.

 

Що таке «система електричної теплої підлоги»?

Електричні системи теплих підлог являють собою мережу спеціальних кабелів та матів, які володіють найбільш високим степенем надійності, що проводять електричний струм. Монтуються вони між існуючою підлогою та додатковим покриттям, наприклад, ковроліном, керамічною плиткою, паркетом або іншим покриттям. Від тонкості покриття і його теплопровідних властивостей залежить час прогріву кімнати. Якщо теплу електричну підлогу розташувати під гранітними плитами, а зверху накрити килимом або тканинним настилом, обігрів приміщення сповільниться в декілька разів. Також важлива площа, місце розташування кімнати і встановлена потужність теплої підлоги.

Особливо вигідна тепла підлога в широтах, де початок опалювального сезону і непередбачене зниження температури наступає в різні періоди. Система обігріву електричної теплої підлоги запускається за бажанням власника, зменшуючи неприємні сезонні наслідки для приміщень у вигляді наднормової вологості, запотівання вікон і появи цвілі.

 

Особливості розміщення та монтажу.

Тепла електрична підлога під плитку монтується по закінченню ремонтних чи будівельних робіт, коли всі поверхні оштукатурені. Якщо основа  матиме горби або перепади висоти, електрична нагрівальна система перестане правильно функціонувати, почне перегріватись та виникне ризик серій коротких замикань. При монтажі першим шаром виступає теплоізолюючий матеріал (для запобігання нагріву стелі в приміщенні поверхом нижче і неконтрольованої втрати тепла), поверх наноситься цементно-піщана стяжка, на неї відшліфовану монтується стандартне покриття.

Нагрівальний кабель під плитку монтується між двома стягуючими цементними шарами, розміщується він хвилями або «ялинкою». Зміст його локалізації – зайняти більш ніж 70% підлогової площі для забезпечення нормального обігріву. На відміну від радіаторів та камінів, обігрів повітря відбувається рівномірно й однаково відчувається в різних кутах приміщення. Якщо у випадку радіаторів основний шар розташовувався біля безпосереднього джерела і поступово охолоджувався з кожним метром, то електрична тепла підлога зберігає температуру по всій площі (звичайно, в рамках 25˚С), незначно охолоджуючись до стелі на 1-2˚С.

Кабель не рекомендується прокладати в частинах кімнати, де розташоване сантехнічне обладнання і громіздкі меблі. У проводів зникне можливість передавати нагріте повітря, що призведе до внутрішнього перегріву та неминучої втрати працездатності, а меблева тканина вигорить, дерев’яні вставки втратять твердість, лакове покриття може потріскатися. Запобігти нераціональній втраті енергії, можна за допомогою правильного розрахунку, враховуючи планування приміщення та опалювальні магістралі. В такому разі при виборі електричної теплої підлоги можна заощадити кошти на опаленні.

 

Беззаперечні переваги:
  • Відсутня можливість доступу тварин під плитку, котрі могли б пошкодити цілісність кабелю.
  • Електричний кабель з легкістю монтується та демонтується, різні несправності в них усуваються швидше ніж у водяних системах.
  • Монтаж можливий в кімнатах довільного розміру, в тому числі на лоджіях, кухнях і балконах.
  • Регулювання потужності і правильний розрахунок вкладання теплої підлоги значно заощаджують комунальні витрати.

Електрична тепла підлога за багатьма критеріями переважає надзвичайними радіаторами, це чудове рішення для квартирних та приватних будинків. Можливість самостійного налаштування подачі тепла грає важливу роль в демісезонний період, внаслідок чого такі системи стануть невід’ємною частиною «розумних будинків».